Axessbet Hesabımı Dondurabilir Miyim

Axessbet sitesini kullanmak istiyor iseniz, genel koşulların içerisinde belirtilen tüm şartları yerine getirdikten sonra, bir hesap açmak zorundasınız. Hesap açma işlemleri en basit tabiri ile siteye üye olunması, aynı isme ve adrese ait tek bir kullanıcı hesabının meydana getirilmesidir. Bu işlemler karşılığında herhangi bir ücret ödenmesine gerek yoktur. Ücret ödemeden, hızlı ve güvenli bir şekilde, Axessbet üyelik işlemlerini gerçekleştirebilir, bir hesap açabilirsiniz. Açmış olduğunuz hesabı belirli bir süre kullanmak istemiyor iseniz, bu durumda hesabınızı askıya alma şansınız da bulunacaktır. Axessbet hesabımı dondurabilir miyim? Sorusu bu gerçekten hareket ile ortaya çıkmış olup, üyeler istekleri doğrultusunda kullanmakta oldukları Axessbet hesaplarını dondurma hakkına sahiptir.

Axessbet Hesap Dondurma Nasıl Yapılır?

Üye olduğunuz Axessbet sitesinde açık haldeki hesaplarınızı, istediğiniz an dondurma hakkına sahipsiniz. Bu işlem nasıl yapılır? Hesap dondurma işlemini ya da bilinen ismi ile hesabı askıya alma işlemini gerçekleştirmek istiyor iseniz, site yönetimine yazılı olarak başvuru yapmak zorundasınız. Bu husus genel kurallar içerisinde de net bir şekilde açıklanmıştır. Yazılı başvuru ifadesinde ise, elektronik posta aracılığı ile müşteri hizmetleri departmanına başvuru yapılması şeklinde bir anlayış benimsenmiştir. Destek Axessbet olacak şekilde belirlenmiş elektronik posta adresine yazılı başvuru yapmanız talep edilmektedir. Hesap dondurma işlemleri esnasında axessbet şikayetleri meydana gelmemektedir.

Axessbet Hesap Dondurma Ne Kadar Sürer?

Yapacağınız yazılı başvuru neticesine göre, hesap dondurma işlemleri gerçekleştirilecektir. Bunun için önce destek Axessbet elektronik posta adresine yani sitenin müşteri hizmetleri departmanına bir mail göndermeniz gerekecektir. Göndermiş olduğunuz mailde, kullanıcı adınızı, isim, soy isim ve kimlik bilgilerinizi belirtmeli ve hesap dondurma işlemi talep ettiğinizi mutlaka yazmalısınız. Gerekli inceleme yapılacak ve hesap dondurma işlemleri konusunda, sizlerden 24 saatlik süre istenecektir. 24 saatlik süre dolduğunda ise, hesabınız, siz tekrar yazılı olarak başvuru yapana kadar doldurulacaktır.

Axessbet Hesap Dondurma İşleminde Paralar Ne Olur?

24 saat boyunca aktif olarak hizmet alma şansınızın bulunduğu Axessbet sitesinde, belirli bir süre çalışma konusunda karar almış iseniz, yazılı başvuru yapabilirsiniz. Axessbet hesabımı dondurabilir miyim? Sorusunun karşılığında, elektronik posta aracılığı ile müşteri hizmetlerine yazılı başvuru yapılması şeklinde bir ana kural bulunmaktadır. Bu işlemi yapar ve hesabınızı tekrar başvuru yapana kadar askıya alır iseniz, yapacağınız başvurunun hemen ardından, müşteri hizmetleri departmanı hesapları inceleyecek, ana paranızı ve bulunuyor ise kazanç miktarlarınızı, eğer almış iseniz ve çevrim işlemini gerçekleştirmiş iseniz çekilebilir hale gelmiş promosyonlarınızı, sizin şahsi hesaplarınıza gönderecektir.